ART / Oil paintings / Oil painting 7784104
nr 778 4104
Axel Jungstedt
(1859-1933), Sverige
Axel Jungstedt (1859-1933), Cigarrökande man, signerad -90. olja på pannå, 24x15,
OIL PAINTING, Axel Jungstedt (1859-1933), Cigarrökande man, signerad -90. olja på pannå, 24x15
Axel Jungstedt, Swedish painter, born 1859, dead in Stockholm 1933.
1500
SEK 1100
Monday September 24 2012
at 16:00:00
400 kr
400 kr
1.000 kr
550 kr
- Klassiska
Axel Jungstedt
Read more about Axel Jungstedt